NIEWIDZIALNA WYCIERACZKA

WODA ODPROWADZANA Z SZYBY BEZ KONIECZNOŚCI UŻYWANIA WYCIERACZEK

OPIS USŁUGI

Pozostańmy jeszcze przez chwilę w klimacie bezpieczeństwa. Wszyscy mamy świadomość jak ważny jest to aspekt naszych aut.

Pamiętajmy, że nawet najlepsze reflektory nie zapewnią nam perfekcyjnej widoczności, jeżeli będziemy patrzeć przez zniszczoną przednią szybę auta. Zmatowienie, trwałe smugi, zarysowania a nawet pęknięcia szyby – to wszystko może skutecznie obniżyć komfort jazdy i zagrozić naszemu bezpieczeństwu na drodze. 

Jak się domyślacie, z nami i ten problem zdołacie wyeliminować. Jestem przekonany, że po nałożeniu profesjonalnej powłoki hydrofobowej na szyby Twojego auta, odczujesz zdecydowaną poprawę komfortu jazdy podczas deszczu czy też po zmroku, kiedy musisz zmagać się z oślepiającymi światłami aut, jadących z naprzeciwka. A ponieważ cały zabieg hydrofobizacji szyb wiąże się z poprzedzającymi nałożenie powłoki operacjami czyszczenia i polerowania powierzchni szklanej, to masz gwarancję, że pozbędziesz się także irytujących smug czy uporczywych zabrudzeń, które odbierają przyjemność z jazdy autem. Przywrócimy pierwotny blask Twojej szybie. Jazda takim samochodem będzie nie tylko dużo bardziej bezpieczna, ale też przyjemniejsza. Wiem to od moich zadowolonych klientów. 

Pamiętaj, aby po nałożeniu powłoki na szyby nie stosować agresywnych (z detergentem) płynów do spryskiwaczy. Po pierwsze – nie ma takiej potrzeby, ponieważ dzięki nanocząsteczkom, zastosowanym w powłoce hydrofobowej, do zmycia brudu z szyb wystarczy woda lub łagodny środek czyszczący. Po drugie – agresywne płyny mogą po prostu szybciej zniszczyć Twoją powłokę.

ZALETY I KORZYŚCI

0 +

ZAKOŃCZONYCH PROJEKTÓW

0 +

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

0 +

LAT DOŚWIADCZENIA

0 +

ODBYTYCH SZKOLEŃ

CZĘSTE PYTANIA

Niewidzialna wycieraczka to delikatna powłoka hydrofobowa nakładana na szybę samochodową, celem odprowadzenia nagromadzonych kropli wody bez używania do tego celu piór wycieraczek.

Katarzyna Wiese

Klient

Super jakość wykonywanych usług!!! Auto z zewnątrz lśni jak nowe, a w środku doczyszczony każdy najdrobniejszy element. Całość wygląda super! Profesjonalna myjnia samochodowa z szerokim zakresem usług. POLECAM

Szymon Grzeszkowiak

Klient

Usługa wykonana profesjonalnie, na czas i w rozsądnej cenie. Polecam 👍 na pewno wrócę.

Marcin Czerwiński

Klient

Polecam w 100% Szybki pierwsza klasa zrobione i mycie auta tez kozak💪💪💪 Polecam wszystkim 💪💪💪

Natalia K.

Klient

Najlepsza myjnia! Wszystko jest perfekcyjnie wyczyszczone, szeroka gama usług, samochód lśni jak nowy. Oddając kluczyki mam pełne zaufanie do Chłopaków, że zrobią wszystko najlepiej jak się da, nigdy nie zawiedli 🙂 Bardzo polecam! (i aż się przez to obawiam, że będzie coraz trudniej z terminami 😅)

Radosław Sułkowski

Klient

Pełen profesjonalizm, auto po czyszczeniu i detailingu wygląda jak świeżo odebrane z salonu, a nawet lepiej! 🙂 Szczerze polecam!

Mateusz Gawrzyał

Klient

Polecam. Bardzo profesjonalna robota, auto jak nowe ! 😃

Agata Czerwińska

Klient

bardzo polecam, samochód wygląda o niebo lepiej, dziękuję! 🥰 i ogromny plus za krótki czas oczekiwania, tylko dwa dni!!

Karol Jackowski

Klient

Świetny kontakt profesjonalna obsługa

Daniel Tracz

Klient

auto wygląda przepięknie, dzięki bardzo

Antoni Nowak

Klient

Profesjonalna obsługa, ceny w stosunku do jakości bardzo dobre! Polecam serdecznie 🙂

OPINIE

CO MÓWIĄ KLIENCI

Wasze opinie są dla nas najlepszym podziękowaniem za wykonaną pracę, a jednocześnie dają nam motywację do dalszego rozwijania się. Dają nam również satysfakcję, że jesteście zadowoleni z naszych usług.

GALERIA

Więcej zdjęć zobaczysz na naszym Facebooku oraz Instagramie lub w zakładce "Realizacje".