DETAILING WNĘTRZA TORUŃ

PRANIE TAPICERKI, CZYSZCZENIE I IMPREGNACJA SKÓR

OPIS USŁUGI

W samochodzie spędzasz zapewne od kilkudziesięciu minut do nawet kilku godzin dziennie. Tak jak w każdym innym miejscu, także tutaj, poza widocznym kurzem i zabrudzeniami, każdego dnia mnożą się zanieczyszczenia, których nie widać gołym okiem, takie jak drobnoustroje czy roztocza. Dlatego ważne jest, aby wnętrze samochodu raz na jakiś czas poddać gruntownemu czyszczeniu, które nie tylko nada mu świeżości, ale zapewni Ci zdrowe i bezpieczne środowisko podróżowania.

Nasza usługa detailingu wnętrza to kompleksowy zestaw zabiegów czyszczących: od odkurzania tapicerki i wykładziny, łącznie z najbardziej niedostępnymi jej zakamarkami, poprzez czyszczenie podsufitki, kokpitu, schowków, aż do umycia pasów bezpieczeństwa. Całość z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu odkurzającego i piorącego.

Szczególną uwagę poświęcimy fotelom, jeżeli będą wymagały odplamiania (w przypadku tapicerki wykonanej z tkaniny) lub czyszczenia (w przypadku tapicerki wykonanej ze skóry). Z użyciem profesjonalnych środków czyszczących, które posiadamy w naszej ofercie, przywrócimy Twojej tapicerce świeżość, pierwotny kolor i higieniczną czystość.

ZALETY I KORZYŚCI

0 +

ZAKOŃCZONYCH PROJEKTÓW

0 +

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

0 +

LAT DOŚWIADCZENIA

0 +

ODBYTYCH SZKOLEŃ

CZĘSTE PYTANIA

W zależności od stopnia zabrudzenia, wielkości auta i rodzaju tapicerki, usługa trwa 1-2 dni.

Katarzyna Wiese

Klient

Super jakość wykonywanych usług!!! Auto z zewnątrz lśni jak nowe, a w środku doczyszczony każdy najdrobniejszy element. Całość wygląda super! Profesjonalna myjnia samochodowa z szerokim zakresem usług. POLECAM

Szymon Grzeszkowiak

Klient

Usługa wykonana profesjonalnie, na czas i w rozsądnej cenie. Polecam 👍 na pewno wrócę.

Marcin Czerwiński

Klient

Polecam w 100% Szybki pierwsza klasa zrobione i mycie auta tez kozak💪💪💪 Polecam wszystkim 💪💪💪

Natalia K.

Klient

Najlepsza myjnia! Wszystko jest perfekcyjnie wyczyszczone, szeroka gama usług, samochód lśni jak nowy. Oddając kluczyki mam pełne zaufanie do Chłopaków, że zrobią wszystko najlepiej jak się da, nigdy nie zawiedli 🙂 Bardzo polecam! (i aż się przez to obawiam, że będzie coraz trudniej z terminami 😅)

Radosław Sułkowski

Klient

Pełen profesjonalizm, auto po czyszczeniu i detailingu wygląda jak świeżo odebrane z salonu, a nawet lepiej! 🙂 Szczerze polecam!

Mateusz Gawrzyał

Klient

Polecam. Bardzo profesjonalna robota, auto jak nowe ! 😃

Agata Czerwińska

Klient

bardzo polecam, samochód wygląda o niebo lepiej, dziękuję! 🥰 i ogromny plus za krótki czas oczekiwania, tylko dwa dni!!

Karol Jackowski

Klient

Świetny kontakt profesjonalna obsługa

Daniel Tracz

Klient

auto wygląda przepięknie, dzięki bardzo

Antoni Nowak

Klient

Profesjonalna obsługa, ceny w stosunku do jakości bardzo dobre! Polecam serdecznie 🙂

OPINIE

CO MÓWIĄ KLIENCI

Wasze opinie są dla nas najlepszym podziękowaniem za wykonaną pracę, a jednocześnie dają nam motywację do dalszego rozwijania się. Dają nam również satysfakcję, że jesteście zadowoleni z naszych usług.

GALERIA

Więcej zdjęć zobaczysz na naszym Facebooku oraz Instagramie lub w zakładce "Realizacje".