MYJNIA TORUŃ

MYCIE PODSTAWOWE, DETAILINGOWE, MYCIE SILNIKA

OPIS USŁUGI

Dobre SPA to przede wszystkim woda. Dlatego Twoje auto powinno swoją przygodę z detailingiem rozpocząć od porządnej kąpieli. Samochód jest narażony na wiele zabrudzeń, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Błoto, sól, owady to tylko niektóre nieprzyjazne dla  karoserii i tapicerki Twojego auta czynniki. Warto przynajmniej raz na kwartał zafundować swojemu mechanicznemu przyjacielowi profesjonalne mycie. A korzystając z naszych usług masz gwarancję nie tylko fachowej obsługi, ale też zastosowania najwyższej jakości produktów. 

Mycie detailingowe polega na dokładnym wyczyszczeniu karoserii ze wszystkich zabrudzeń i osadów, stanowiących pozostałości „z trasy” oraz jej wysuszenie. Dokładnie „wyszorowane” zostają także koła i felgi, a całość zostaje zwieńczona wysprzątaniem i odświeżeniem wnętrza Twojego auta, w którym spędzasz przecież najwięcej czasu. W naszej ofercie znajdziesz różne pakiety mycia detailingowego, spośród których na pewno wybierzesz ten, którego najbardziej potrzebuje Twój samochód.

ZALETY I KORZYŚCI

0 +

ZAKOŃCZONYCH PROJEKTÓW

0 +

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

0 +

LAT DOŚWIADCZENIA

0 +

ODBYTYCH SZKOLEŃ

CZĘSTE PYTANIA

Czas mycia ręcznego jest zależny od stopnia zabrudzenia auta, ale trwa od 30 do 60 minut.

Katarzyna Wiese

Klient

Super jakość wykonywanych usług!!! Auto z zewnątrz lśni jak nowe, a w środku doczyszczony każdy najdrobniejszy element. Całość wygląda super! Profesjonalna myjnia samochodowa z szerokim zakresem usług. POLECAM

Szymon Grzeszkowiak

Klient

Usługa wykonana profesjonalnie, na czas i w rozsądnej cenie. Polecam 👍 na pewno wrócę.

Marcin Czerwiński

Klient

Polecam w 100% Szybki pierwsza klasa zrobione i mycie auta tez kozak💪💪💪 Polecam wszystkim 💪💪💪

Natalia K.

Klient

Najlepsza myjnia! Wszystko jest perfekcyjnie wyczyszczone, szeroka gama usług, samochód lśni jak nowy. Oddając kluczyki mam pełne zaufanie do Chłopaków, że zrobią wszystko najlepiej jak się da, nigdy nie zawiedli 🙂 Bardzo polecam! (i aż się przez to obawiam, że będzie coraz trudniej z terminami 😅)

Radosław Sułkowski

Klient

Pełen profesjonalizm, auto po czyszczeniu i detailingu wygląda jak świeżo odebrane z salonu, a nawet lepiej! 🙂 Szczerze polecam!

Mateusz Gawrzyał

Klient

Polecam. Bardzo profesjonalna robota, auto jak nowe ! 😃

Agata Czerwińska

Klient

bardzo polecam, samochód wygląda o niebo lepiej, dziękuję! 🥰 i ogromny plus za krótki czas oczekiwania, tylko dwa dni!!

Karol Jackowski

Klient

Świetny kontakt profesjonalna obsługa

Daniel Tracz

Klient

auto wygląda przepięknie, dzięki bardzo

Antoni Nowak

Klient

Profesjonalna obsługa, ceny w stosunku do jakości bardzo dobre! Polecam serdecznie 🙂

OPINIE

CO MÓWIĄ KLIENCI

Wasze opinie są dla nas najlepszym podziękowaniem za wykonaną pracę, a jednocześnie dają nam motywację do dalszego rozwijania się. Dają nam również satysfakcję, że jesteście zadowoleni z naszych usług.

GALERIA

Więcej zdjęć zobaczysz na naszym Facebooku oraz Instagramie lub w zakładce "Realizacje".