FOLIA PPF TORUŃ

NAJLEPSZE ZABEZPIECZENIE PRZED MECHANICZNYMI USZKODZENIAMI

OPIS USŁUGI

Folia PPF służy do zabezpieczenia lakieru przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak odpryski i zadrapania, promienie UV oraz sól drogowa. Jest to najlepsza i zarazem najdroższa forma ochrony lakieru. Polecana jest szczególnie dla osób, które posiadają drogie oraz nowe pojazdy. Właścicielom rzadkich oraz zabytkowych aut. Ale także wszystkim osobom, które chcą cieszyć się idealnym stanem lakieru swojego auta przez długi czas.

ZALETY I KORZYŚCI

0 +

ZAKOŃCZONYCH PROJEKTÓW

0 +

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

0 +

LAT DOŚWIADCZENIA

0 +

ODBYTYCH SZKOLEŃ

CZĘSTE PYTANIA

Katarzyna Wiese

Klient

Super jakość wykonywanych usług!!! Auto z zewnątrz lśni jak nowe, a w środku doczyszczony każdy najdrobniejszy element. Całość wygląda super! Profesjonalna myjnia samochodowa z szerokim zakresem usług. POLECAM

Szymon Grzeszkowiak

Klient

Usługa wykonana profesjonalnie, na czas i w rozsądnej cenie. Polecam 👍 na pewno wrócę.

Marcin Czerwiński

Klient

Polecam w 100% Szybki pierwsza klasa zrobione i mycie auta tez kozak💪💪💪 Polecam wszystkim 💪💪💪

Natalia K.

Klient

Najlepsza myjnia! Wszystko jest perfekcyjnie wyczyszczone, szeroka gama usług, samochód lśni jak nowy. Oddając kluczyki mam pełne zaufanie do Chłopaków, że zrobią wszystko najlepiej jak się da, nigdy nie zawiedli 🙂 Bardzo polecam! (i aż się przez to obawiam, że będzie coraz trudniej z terminami 😅)

Radosław Sułkowski

Klient

Pełen profesjonalizm, auto po czyszczeniu i detailingu wygląda jak świeżo odebrane z salonu, a nawet lepiej! 🙂 Szczerze polecam!

Mateusz Gawrzyał

Klient

Polecam. Bardzo profesjonalna robota, auto jak nowe ! 😃

Agata Czerwińska

Klient

bardzo polecam, samochód wygląda o niebo lepiej, dziękuję! 🥰 i ogromny plus za krótki czas oczekiwania, tylko dwa dni!!

Karol Jackowski

Klient

Świetny kontakt profesjonalna obsługa

Daniel Tracz

Klient

auto wygląda przepięknie, dzięki bardzo

Antoni Nowak

Klient

Profesjonalna obsługa, ceny w stosunku do jakości bardzo dobre! Polecam serdecznie 🙂

OPINIE

CO MÓWIĄ KLIENCI

Wasze opinie są dla nas najlepszym podziękowaniem za wykonaną pracę, a jednocześnie dają nam motywację do dalszego rozwijania się. Dają nam również satysfakcję, że jesteście zadowoleni z naszych usług.

GALERIA

Więcej zdjęć zobaczysz na naszym Facebooku oraz Instagramie lub w zakładce "Realizacje".

Oklejanie samochodów Toruń

Folia PPF, czyli Paint Protection Film, jest transparentną powłoką, którą nakłada się na lakier samochodu. Chroni ona lakier przed zarysowaniami, odpryskami oraz promieniowaniem UV, co przyczynia się do utrzymania auta w doskonałym stanie przez długi czas. Dzięki zastosowaniu folii PPF lakier jest chroniony przed trudno usuwalnymi plamami i zanieczyszczeniami, co ułatwia utrzymanie pojazdu w czystości.

Folia PPF jest doskonałą ochroną dla lakieru, ponieważ jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne, takie jak kwasy, sól drogowa czy benzyna. Dodatkowo folia jest samoregenerująca się, co oznacza, że ma zdolność do powrotu do pierwotnego stanu, po usunięciu niewielkich rys. Dzięki temu lakier auta pozostaje w doskonałym stanie na długo.
Choć folia PPF jest kosztowna, warto zainwestować w jej zastosowanie, zwłaszcza jeśli zależy nam na długotrwałej ochronie naszego auta. Jest to szczególnie ważne dla osób, które posiadają drogie, nowe, czy rzadkie pojazdy, którym zależy na perfekcyjnym wyglądzie i długiej trwałości lakieru. Dzięki folii PPF możemy cieszyć się zadbanym i pięknie wyglądającym samochodem przez wiele lat.