POWŁOKA CERAMICZNA I GRAFENOWA TORUŃ

OCHRONA NAWET DO 5 LAT Z GWARANCJĄ

OPIS USŁUGI

Nowoczesne powłoki, które stosujemy w naszym salonie, dzięki zastosowanym w nich nanocząsteczkom i specjalnej technologii aplikacji, sprawią, że lakier Twojego wozu nie tylko zyska piękny wygląd, ale też będzie zabezpieczony przed zarysowaniami i działaniem promieni UV. W przypadku powłok ceramicznych mówimy już nie tylko o uzyskaniu efektu połysku karoserii, ale wręcz o efekcie „tafli szkła”. Co więcej taki salonowy wygląd karoserii utrzymuje się od kilku miesięcy do nawet kilku lat. Ciągle będziesz jeździć nowym autem. Dodatkowe benefity, czyli faktyczne zabezpieczenie lakieru przed zniszczeniami, to koronny argument, dla którego warto skorzystać z usługi nałożenia powłoki ceramicznej. Dzięki niej Twoje auto nie będzie tracić tak szybko na wartości, a jeżeli zdecydujesz się je sprzedać, będziesz mógł uzyskać odpowiednio wysoką cenę.

ZALETY I KORZYŚCI

0 +

ZAKOŃCZONYCH PROJEKTÓW

0 +

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

0 +

LAT DOŚWIADCZENIA

0 +

ODBYTYCH SZKOLEŃ

CZĘSTE PYTANIA

Bardzo duży wpływ na utrzymanie efektów ma bieżąca pielęgnacja auta. Trwałość naszych powłok wynosi od 1 roku do 5 lat.

CENNIK

Ceny powłoki ceramicznej zależą od długości ochrony, którą wybierzemy. Do wyboru mamy ochronę od 1 roku do nawet 4 lat. Cena zależy również od wielkości auta, na które aplikujemy ceramikę. Rozróżniamy 3 wielkości aut: małe, średnie i duże.

Katarzyna Wiese

Klient

Super jakość wykonywanych usług!!! Auto z zewnątrz lśni jak nowe, a w środku doczyszczony każdy najdrobniejszy element. Całość wygląda super! Profesjonalna myjnia samochodowa z szerokim zakresem usług. POLECAM

Szymon Grzeszkowiak

Klient

Usługa wykonana profesjonalnie, na czas i w rozsądnej cenie. Polecam 👍 na pewno wrócę.

Marcin Czerwiński

Klient

Polecam w 100% Szybki pierwsza klasa zrobione i mycie auta tez kozak💪💪💪 Polecam wszystkim 💪💪💪

Natalia K.

Klient

Najlepsza myjnia! Wszystko jest perfekcyjnie wyczyszczone, szeroka gama usług, samochód lśni jak nowy. Oddając kluczyki mam pełne zaufanie do Chłopaków, że zrobią wszystko najlepiej jak się da, nigdy nie zawiedli 🙂 Bardzo polecam! (i aż się przez to obawiam, że będzie coraz trudniej z terminami 😅)

Radosław Sułkowski

Klient

Pełen profesjonalizm, auto po czyszczeniu i detailingu wygląda jak świeżo odebrane z salonu, a nawet lepiej! 🙂 Szczerze polecam!

Mateusz Gawrzyał

Klient

Polecam. Bardzo profesjonalna robota, auto jak nowe ! 😃

Agata Czerwińska

Klient

bardzo polecam, samochód wygląda o niebo lepiej, dziękuję! 🥰 i ogromny plus za krótki czas oczekiwania, tylko dwa dni!!

Karol Jackowski

Klient

Świetny kontakt profesjonalna obsługa

Daniel Tracz

Klient

auto wygląda przepięknie, dzięki bardzo

Antoni Nowak

Klient

Profesjonalna obsługa, ceny w stosunku do jakości bardzo dobre! Polecam serdecznie 🙂

OPINIE

CO MÓWIĄ KLIENCI

Wasze opinie są dla nas najlepszym podziękowaniem za wykonaną pracę, a jednocześnie dają nam motywację do dalszego rozwijania się. Dają nam również satysfakcję, że jesteście zadowoleni z naszych usług.

GALERIA

Więcej zdjęć zobaczysz na naszym Facebooku oraz Instagramie lub w zakładce "Realizacje".