KOREKTA LAKIERU TORUŃ

POZBĄDŹ SIĘ DO 99% RYS

OPIS USŁUGI

Powłoka lakiernicza Twojego samochodu w sposób naturalny ulega zniszczeniu. Lakier się rysuje, chociażby przez pył piaskowy, matowieje pod wpływem słońca, może zostać uszkodzony przez stosowanie nieodpowiednich kosmetyków lub sprzętu na myjniach. Znaczą większości tych mikro zniszczeń, a także sporej ilości rys głębokich, jesteśmy w stanie się pozbyć i przywrócić blask karoserii Twojego auta. Przyjedź, a przekonasz się sam.

W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje korekty lakieru, które dopasowane są do różnych, w różnym stopniu zniszczonych, powłok lakierniczych. Jeżeli nie masz pewności który z poniższych zabiegów powinien być zastosowany w przypadku Twojego auta, wspólnie z Tobą dokonamy diagnozy i doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie.

Korekta 1-etapowa - to proces jednoetapowy, trwający około 6-10 godzin. Polega głównie na odświeżeniu lakieru oraz usunięciu mikro rys. Jesteśmy w stanie zniwelować do około 50% rys i nadać blasku.

Korekta 2-etapowa – jest procesem dwuetapowym. W jego efekcie możemy pozbyć się większości widocznych, płytkich rys, szpecących powłokę lakierniczą Twojego samochodu. To rozwiązanie poradzi sobie z kilkuletnimi karoseriami, na których poziom zarysowań i zmatowień jest już widoczny gołym okiem. Po zabiegu, który pozwala usunąć nawet do 75% rys, Twoje auto będzie wyglądało bajecznie.

Korekta 3-etapowa  – najbardziej zaawansowany, trzyetapowy proces korekty lakieru. Jak się domyślacie, uzyskać możemy niemal idealny lakier, tzn. pozbyć się około 99% rys z Twojej karoserii. Wyjeżdżając od nas poczujesz się jakbyś wyjeżdżał z salonu samochodowego. Powłoka lakiernicza Twojego samochodu nie tylko będzie wyglądała jak nowa, ale uzyska  niesamowity efekt tafli szkła – połysk lakieru po prostu zwali Cię z nóg.

ZALETY I KORZYŚCI

0 +

ZAKOŃCZONYCH PROJEKTÓW

0 +

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

0 +

LAT DOŚWIADCZENIA

0 +

ODBYTYCH SZKOLEŃ

CZĘSTE PYTANIA

Nieumiejętne podejście bez doświadczenia może wyrządzić więcej szkód niż korzyści. Dlatego w tej branży tak ważne jest doświadczenie i skrupulatność.

Katarzyna Wiese

Klient

Super jakość wykonywanych usług!!! Auto z zewnątrz lśni jak nowe, a w środku doczyszczony każdy najdrobniejszy element. Całość wygląda super! Profesjonalna myjnia samochodowa z szerokim zakresem usług. POLECAM

Szymon Grzeszkowiak

Klient

Usługa wykonana profesjonalnie, na czas i w rozsądnej cenie. Polecam 👍 na pewno wrócę.

Marcin Czerwiński

Klient

Polecam w 100% Szybki pierwsza klasa zrobione i mycie auta tez kozak💪💪💪 Polecam wszystkim 💪💪💪

Natalia K.

Klient

Najlepsza myjnia! Wszystko jest perfekcyjnie wyczyszczone, szeroka gama usług, samochód lśni jak nowy. Oddając kluczyki mam pełne zaufanie do Chłopaków, że zrobią wszystko najlepiej jak się da, nigdy nie zawiedli 🙂 Bardzo polecam! (i aż się przez to obawiam, że będzie coraz trudniej z terminami 😅)

Radosław Sułkowski

Klient

Pełen profesjonalizm, auto po czyszczeniu i detailingu wygląda jak świeżo odebrane z salonu, a nawet lepiej! 🙂 Szczerze polecam!

Mateusz Gawrzyał

Klient

Polecam. Bardzo profesjonalna robota, auto jak nowe ! 😃

Agata Czerwińska

Klient

bardzo polecam, samochód wygląda o niebo lepiej, dziękuję! 🥰 i ogromny plus za krótki czas oczekiwania, tylko dwa dni!!

Karol Jackowski

Klient

Świetny kontakt profesjonalna obsługa

Daniel Tracz

Klient

auto wygląda przepięknie, dzięki bardzo

Antoni Nowak

Klient

Profesjonalna obsługa, ceny w stosunku do jakości bardzo dobre! Polecam serdecznie 🙂

OPINIE

CO MÓWIĄ KLIENCI

Wasze opinie są dla nas najlepszym podziękowaniem za wykonaną pracę, a jednocześnie dają nam motywację do dalszego rozwijania się. Dają nam również satysfakcję, że jesteście zadowoleni z naszych usług.

GALERIA

Więcej zdjęć zobaczysz na naszym Facebooku oraz Instagramie lub w zakładce "Realizacje".