KRÓTKOTRWAŁE ZABEZPIECZENIE LAKIERU

TWARDY WOSK, POWŁOKA POLIMEROWA

OPIS USŁUGI

Woskowanie auta to jeden z popularniejszych sposobów na podstawowe zabezpieczenie lakieru. Wosk można nałożyć samodzielnie, jednak brak odpowiedniego sprzętu a także dobór nieodpowiednich środków, może spowodować, że wydasz sporo pieniędzy, stracisz mnóstwo czasu, a efekt, który uzyskasz, niekoniecznie Cię zadowoli. Jeżeli więc zależy Ci na perfekcyjnym wyglądzie karoserii, skorzystaj z naszych usług. Przy zastosowaniu najwyższej jakości wosków z naszej oferty nasz doświadczony zespół gwarantuje Ci 100% satysfakcji. Karoseria, która przed nałożeniem wosku jest dokładnie wyczyszczona i odtłuszczona, zyskuje po takim zabiegu imponującą głębię koloru i piękny połysk. Wosk, poprzez swoje właściwości hydrofobowe, odpycha cząsteczki wody. Utrzymanie auta w czystości, zwłaszcza w naszym trudnym klimacie, będzie dużo łatwiejsze. Lakier jest bardziej odporny na bród, przez co masz szansę zaoszczędzić na wizytach w myjni, A jeżeli już się tam znajdziesz, przekonasz się, że mycie auta po profesjonalnej aplikacji twardego wosku, jest całkiem przyjemne.

ZALETY I KORZYŚCI

0 +

ZAKOŃCZONYCH PROJEKTÓW

0 +

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

0 +

LAT DOŚWIADCZENIA

0 +

ODBYTYCH SZKOLEŃ

CZĘSTE PYTANIA

To co najważniejsze to wysoki połysk lakieru, czyli dobrze wyglądające auto, kolejnym argumentem jest łatwość mycia pojazdu.

Katarzyna Wiese

Klient

Super jakość wykonywanych usług!!! Auto z zewnątrz lśni jak nowe, a w środku doczyszczony każdy najdrobniejszy element. Całość wygląda super! Profesjonalna myjnia samochodowa z szerokim zakresem usług. POLECAM

Szymon Grzeszkowiak

Klient

Usługa wykonana profesjonalnie, na czas i w rozsądnej cenie. Polecam 👍 na pewno wrócę.

Marcin Czerwiński

Klient

Polecam w 100% Szybki pierwsza klasa zrobione i mycie auta tez kozak💪💪💪 Polecam wszystkim 💪💪💪

Natalia K.

Klient

Najlepsza myjnia! Wszystko jest perfekcyjnie wyczyszczone, szeroka gama usług, samochód lśni jak nowy. Oddając kluczyki mam pełne zaufanie do Chłopaków, że zrobią wszystko najlepiej jak się da, nigdy nie zawiedli 🙂 Bardzo polecam! (i aż się przez to obawiam, że będzie coraz trudniej z terminami 😅)

Radosław Sułkowski

Klient

Pełen profesjonalizm, auto po czyszczeniu i detailingu wygląda jak świeżo odebrane z salonu, a nawet lepiej! 🙂 Szczerze polecam!

Mateusz Gawrzyał

Klient

Polecam. Bardzo profesjonalna robota, auto jak nowe ! 😃

Agata Czerwińska

Klient

bardzo polecam, samochód wygląda o niebo lepiej, dziękuję! 🥰 i ogromny plus za krótki czas oczekiwania, tylko dwa dni!!

Karol Jackowski

Klient

Świetny kontakt profesjonalna obsługa

Daniel Tracz

Klient

auto wygląda przepięknie, dzięki bardzo

Antoni Nowak

Klient

Profesjonalna obsługa, ceny w stosunku do jakości bardzo dobre! Polecam serdecznie 🙂

OPINIE

CO MÓWIĄ KLIENCI

Wasze opinie są dla nas najlepszym podziękowaniem za wykonaną pracę, a jednocześnie dają nam motywację do dalszego rozwijania się. Dają nam również satysfakcję, że jesteście zadowoleni z naszych usług.

GALERIA

Więcej zdjęć zobaczysz na naszym Facebooku oraz Instagramie lub w zakładce "Realizacje".